Przejdź do treści

Pierwsza pomoc architekta

Kupując mieszkanie stajemy przed zadaniem wyboru odpowiedniej przestrzeni do życia dla nas. Czynników warunkujących zakup jest wiele. Jak określimy kluczowe z nich, czyli budżet i lokalizację zaczynamy porównywać mieszkania pod kątem funkcjonalności i możliwości adaptacji do naszych potrzeb.

Czy na pewno? Czy kupując nowe mieszkanie, które widzimy tylko na planie wyobrażamy sobie jak będziemy z niego korzystać na co dzień? Czy analizujemy jakiej wielkości meble zmieszczą się w danej przestrzeni? Czy duża powierzchnia pomieszczenia oznacza, że jest funkcjonalne? Pytań są tysiące, a szukanie odpowiedzi może przyprawić o ból głowy. Wtedy łatwo o popełnienie błędu. Z opresji uratować Was może architekt. Sceptycy powiedzą, że nikt nie zna naszych potrzeb lepiej niż my sami. Oczywiście jest to prawda, ale czy wiemy jakich środków użyć, żeby osiągnąć zamierzony cel?

Architekt, mimo że nie zna Was tak dobrze to wie, na co zwracać uwagę i o co Was zapytać. Dzięki warsztatowi projektowemu przełoży język potrzeb i oczekiwań na szczegółowy projekt. Im wcześniej zdecydujecie się na pomoc projektanta tym lepiej dla Was. Będziemy mieć więcej czasu, więcej możliwości i obniżymy koszty np. ewentualnych zmian. Pamiętajcie, że kto pyta nie błądzi.

Jeśli się wahacie lub macie wątpliwości czy chcecie pomocy architekta umówcie się na spotkanie! Miła, niezobowiązująca rozmowa przy kawie pomoże Wam podjąć decyzję i być może odmieni Wasze wnętrze. Serdecznie zapraszamy!

Top