Przejdź do treści

Nie taki remont straszny

Remont apartamentu w Warszawie osiągnął kolejny etap zawansowania prac. Trwają prace wykończeniowe, dzięki którym przestrzeń nabiera ostatecznych kształtów. Stąd już tylko krok do montażu mebli i przeprowadzki!

Inwestorzy podjęli odważną decyzję o realizacji wymarzonego wnętrza co wiązało się z generalnym remontem mieszkania. Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej lockdownem od początku współpraca była owocna i stworzyliśmy aranżację wnętrza spełniającą oczekiwania klientów. Ustaliliśmy charakter, ulubioną kolorystykę i zwizualizowaliśmy wnętrza wszystkich pomieszczeń. Po przygotowaniu rysunków technicznych, wybraniu mebli oraz materiałów wykończeniowych przyszedł czas na zmiany!

Mieszkanie przeszło prawdziwą rewolucję, która rozpoczęła się od demontażu i wyburzeń. Budowanie nowych ścian i zabudowy oraz dostosowanie instalacji było niezbędnym etapem w realizacji projektu. W mieszkaniu zamontowano również klimatyzację. Najtrudniejszy etap za nami. Odkąd ekipa remontowo- wykończeniowa zaczęła układać płytki i gładzić ściany, przestrzeń z placu budowy przeobraża się w wymarzony dom naszych klientów. Będzie pięknie!

Top